Tworzymy strony internetowe

które rozwiną twój biznes

Sprawdź naszą ofertę

Kim jesteśmy

PIXELIZE to zespół który swój workflow wypracował w ciągu ostatnich 2 lat współpracy razem, dzięki czemu elastyczność współpracy oraz szeroki wachlarz realizowanych projektów jest na znakomitym poziomie.

Naszą główną zaletą jest to, że pracujemy w trybie zdalnym działając jako firma. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksowe i profesjonalne wykonanie realizacji w atrakcyjnych stawkach bez dodatkowych kosztów utrzymania biura.

Doświadczenie

Od ponad roku chwalimy sobie współpracę B2B na zasadzie outsourcingu realizując projekty dla dużych jak i średnich marek. Specjalizujemy się szczególnie w rozwiązaniach dedykowanych - dostosowanych dokładnie pod potrzeby klienta jak i w zastosowaniach popularnych rozwiązaniach open source typu WordPress, na którym pracujemy od lat.

Pracowaliśmy przy programach lojalnościowych, dedykowanych systemach CRM, aplikacjach facebookowych jak i sklepach internetowych. Przy każdym projekcie staramy zrozumieć potrzeby użytkownika końcowego oraz mieć indywidualne podejście dbając o długotrwałe relacje biznesowe.

Test opinii PIXELIZE

Pod koniec lutego postanowiliśmy zrobić pewne doświadczenie. Wysłaliśmy maila do 10 indywidualnych klientów, którzy w roku 2015 skorzystali z naszych usług i poprosiliśmy w dwóch zdaniach o opinię na temat PIXELIZE. Zawarliśmy w wiadomości informację, że opinia jest dobrowolna. Na 10 klientów – 10 wystawiło opinie, które można zobaczyć klikając w logo Firmy.Net znajdujący się po prawej stronie.

Wszystkie napisane opinie i ocena 6/6 jest bardziej wymowna niż to co my byśmy chcieli przekazać w jakiejkolwiek innej formie. Gwarancję autentyczności zapewnia serwis Firmy.net

Firmy.net logo

Używane technologie