Tworzymy strony internetowe

które rozwiną twój biznes

Sprawdź naszą ofertę

Kilka słów wstępu

Zaangażowanie, pasja i ciężka praca jest podstawą naszej oferty. Jaka jest nasza strategia? Pełna koncentracja na jednym elemencie w procesie tworzenia, dzięki czemu całość jest zawsze w pełni dopracowana.

Używamy prostych zasad komunikacji. Kierujemy się zaspokojeniem wszelkich potrzeb naszego klienta, jako środkiem do osiągnięcia stawianych nam celów. Wierzymy, że tylko indywidualne podejście przynosi pełną satysfakcję wszystkim naszym zleceniodawcom.

W naszej pracy nie narzucamy swoich pomysłów, staramy się zawsze realizować projekt w taki sposób, by końcowy efekt przynosił obustronną satysfakcję.

Etapy współpracy

Strony internetowe

Każda firma powinna zadbać o swoją wizytówkę w Internecie. Dzięki temu ma możliwość zaistnieć na rynku, wyróżnić przedsiębiorstwo na tle innych oraz dotrzeć do większej ilości nowych klientów.

Oferujemy strony internetowe, które będą oryginalne i funkcjonalne. Zawsze używamy sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu nasze projekty są wykonywane w sposób staranny i gotowe na dalszy rozwój.

Przed rozpoczęciem pracy, szczególną uwagę zwracamy na zrozumienie potrzeb klienta. Zawsze zaczynamy od dokładnego poznania celów jakie ma spełniać witryna oraz poznania grupy docelowej. Dzięki temu możemy doradzić klientowi w wyborze najkorzystniejszych opcji.

Sklepy internetowe

Oferujemy kompleksową realizację sklepu internetowego, włączając w to takie elementy jak: bezpieczeństwo, przyjazną i intuicyjną nawigację oraz atrakcyjny projekt graficzny.

Zdajemy sobie sprawę, że projektowanie sklepów internetowych to zarówno kreacja wizerunku jak i indywidualna funkcjonalność. Zwracamy uwagę na to, aby sklep działał 24/7, płynnie i co najważniejsze miał możliwość rozbudowy o nowe funkcjonalności.

Stosowane przez nas technologie są skuteczne i gwarantują wydajność sprzedaży. Pomysły i wizje naszych klientów przekuwamy w konkretne elementy witryny, bazując na naszym doświadczeniu i znajomości branży.

Portale internetowe

W przypadku portali internetowych szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalności oraz proces rozmieszczenia kluczowych elementów witryny. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, skupiamy się na tym, by projekt był nie tylko efektowny, ale i efektywny.

Możliwość współtworzenia zawartości przez internautów sprawia, że wzrost treści na witrynie jest bardzo duży. W związku z tym stawiamy na rozwiązania technologiczne, które zapewniają wydajność, a także możliwość rozbudowy portalu.

Zajmujemy się również bieżącą obsługą portali internetowych w zakresie aktualizacji, modernizacji i przebudowy.

Używane technologie