Tworzymy strony internetowe

które rozwiną twój biznes

Sprawdź naszą ofertę

Kilka słów wstępu

Zaangażowanie, pasja i ciężka praca jest podstawą naszej oferty. Jaka jest nasza strategia? Pełna koncentracja na jednym elemencie w procesie tworzenia, dzięki czemu całość jest zawsze w pełni dopracowana.

Używamy prostych zasad komunikacji. Kierujemy się zaspokojeniem wszelkich potrzeb naszego klienta, jako środkiem do osiągnięcia stawianych nam celów. Wierzymy, że tylko indywidualne podejście przynosi pełną satysfakcję wszystkim naszym zleceniodawcom.

W naszej pracy nie narzucamy swoich pomysłów, staramy się zawsze realizować projekt w taki sposób, by końcowy efekt przynosił obustronną satysfakcję.

To co nas wyróżnia

PIXELIZE to ambitni, kreatywni i doświadczeni ludzie, którzy stawiają na innowacyjność i skuteczność rozwiązań w Internecie.

Naszym priorytetem jest długofalowa i partnerska współpraca, dlatego podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego z naszych klientów.

Każdy członek zespołu jest na tyle wykwalifikowany, aby bez problemu poprowadzić zleceniodawcę krok po kroku przez cały etap realizacji – od planowania po wdrożenie projektu.

Każdego dnia śledzimy nowe trendy pojawiające się w naszej branży, dzięki czemu każdy nasz projekt stanowi świetną i świeżą propozycję w internecie.

Co zyskujesz

  • Wysoka jakość projektu,
  • Solidny i dopracowany kod,
  • Pomoc w zaznajomieniu się z obsługą witryny,
  • Dożywotnia i darmowa pomoc.

Dlatego żaden z naszych klientów nie martwi się o to, że strona mogłaby generować dodatkowy koszt.

Najważniejszy jest dla nas kontakt z klientem. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości odnośnie współpracy z PIXELIZE, prosimy wysłać wiadomość poprzez formularz lub skorzystać z naszych danych kontaktowych zamieszczonych w stopce.